Ocak 26, 2016

HAKKIMIZDA

1983 Yılında Sinop da dünyaya gelen Murat Yurdagül; Orta Öğretimini burada, Lisans eğitimini sırasıyla aşağıdaki şekilde tamamlamıştır;

  • Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Muhasebe Bölümü(Yüksekokul) 2003-2005
  • Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü (örgün öğretim) 2005–2008 Eskişehir
  • Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Maliye Bölümü (örgün öğretim) 2005–2008 Eskişehir(Çift Anadal)

Karaelmas üniversitesinden derece yaparak mezun olmuş ve Dikey Geçiş Sınavı ile Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümüne (Örgün Öğretim) geçiş yapmıştır. Burada yapmış olduğu derece ile de ikinci bir bölüm okuma hakkı kazanmış ve gelecekte yapmak istediği iş için Maliye Bölümünü seçmiştir. Her iki bölümü de onur belgeleriyle bitirmiş ve eğitim hayatındaki başarılarından dolayı dönem Rektörü ve diğer Profesör hocalarından referans mektupları alarak mezun olmuştur.

2008 yılından itibaren Türkiye’nin üst düzey şirketlerinde muhasebe, denetim, sorumlu ve müdürlük yaparak kendisini geliştirmiş, birçok firmanın kuruluş, muhasebe sistemlerinin oluşturulması, raporlama, genel kurul vb. işlemlerini tamamlamış ve muhasebe süreçlerini yönetmiştir.

2012 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını alarak kendi işinin başına geçen Yurdagül, firmalarda; muhasebe defterlerinin tutulması ve denetim hizmetlerinin yanında mali danışmanlık ve yönetim danışmanlığı da yapmaktadır.

Sivil Toplum Örgütlerinde de aktif görev alarak fayda sağlamaya çalışan Yurdagül, Sinoplu İş Adamları Derneği’nde Genel Başkan Yardımcısı ve Mali Danışmanlık ile Yatırım Komisyonu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Daha önceki yıllarda Denetim ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulunmuştur.

Türkiye’nin en iyi müşavirlik bürosu olmak için çıkmış olduğu bu yolda, alanında uzman personelleri ile yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak, Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak, her zaman fayda ve değer yaratmaya devam etmek temel prensipleridir.

[mashshare]